KONST / Litografier / Färglitografi 14834037
nr 1483 4037
Curt Sjöberg
(1911-1987), Sverige
"Torget Trosa", färglitografi. Signerad, numrerad 335/360, bildmått. 50x41 cm, yttermått inklusive ram. Ca 57,5x48,5 cm
Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 18:57:56
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)